← vše o soutěži Cestou dvou bratří

Seznam oceněných účastníků výtvarné soutěže Cestou dvou bratří 2018

1. kategorie – 1. – 3. třída ZŠ

1. místo Amélie Eksler 9 let Brno
2. místo Jiří Klimeš 9 let Jakubov
3. místo Jana Špoková 10 let Prakšice
4. místo Matěj Sovadina 4. třída Šumperk
5. místo Damián Chytka 8 let Velehrad
6. místo Tomáš Toráč 1. třída Brno
7. místo Matěj Vondra 2. třída Lom
8. místo Anežka Pražáková 8 let Ostrava
9. místo Johana Hladilová 8 let Halenkovice
10. místo Jiří Šigut 7 let Dobříš
11. místo Jan Jelínek 9 let Dolany u Olomouce
12. místo Vít Pšurný 2. třída Brno
13. místo Samuel Obr 9 let Sobůlky
14. místo Eliška Běhalová 7 let Dřevohostice
15. místo Jan Stoklásek 2. třída Brno

2. kategorie – 4. - 5. třída ZŠ

1. místo Klára Sovadinová 11 let Šumperk
2. místo Michaela Lisová 10 let Jihlava
3. místo Eliška Kuráňová 11 let Tursko
4. místo Klára Valentíková 11 let Halenkovice
5. místo Jana Berzedyová 11 let Halenkovice
6. místo Karolína Gavendová 11 let Luhačovice
7. místo Adam Baborák 11 let Rokycany
8. místo Daniel Mejsnar 10 let Studenec
9. místo Leona Prokopová 10 let Halenkovice
10. místo Karolína Novotná 10 let Brno
11. místo Klára Poláková 10 let Znojmo
12. místo Klára Tesaříková 10 let Seloutky
13. místo David Maňásek 10 let Nedakonice
14. místo Amelie Chromčáková 11 let Čeladná
15. místo Rozálie Lauberová 11 let Kněževes

Kategorie MŠ

1. místo Stella Neradová 4 roky Dobříš
2. místo Anna Sovadinová 5 let Šumperk
3. místo Alžběta Bečková 5 let Plzeň
4. místo Elena Marková 5 let Nové Město na Moravě
5. místo Šimon Kolman 6 let Beroun
6. místo Tereza Kubrichtová 5 let Plzeň
7. místo Lucie Jelínková 7 let Dolany u Olomouce
8. místo David Procházka 6 let Lanžhot
9. místo Vendula Foltýnová 5 let Brno
10. místo Alice Petráková 6 let Praha
11. místo Viola Čižinská 6 let Praha
12. místo Eliška Fialová 5 let Pacov
13. místo Barbora Němcová 6 let Praha
14. místo Veronika Matúšů 6 let Vlachovice
15. místo Tereza Nalezencová 5 let Mníšek pod Brdy

Kategorie ZUŠ

1. místo Lada Kubálková 6 let Nový Jičín
2. místo Kryštof Trubač 8 let Slovácko
3. místo Dorota Spurná 11 let Nový Jičín
4. místo Patrik Kozumplík 7 let Uherské Hradiště
5. místo Judita Součková 8 let Praha
6. místo Tereza Tejklová 8 let Hradec Králové
7. místo Kryštof Lysuk 6 let Postoloprty
8. místo Ernest Súček 7 let Uherské Hradiště
9. místo Martin Svozil 7 let Březnice
10. místo Adéla Kvitová 7 let Nový Jičín
11. místo Anna Doležalová 7 let Hradec Králové
12. místo Nikol Gotfrid 13 let Zdounky
13. místo Martin Svoboda 10 let Zdounky
14. místo Emma Wertzová 8 let Hradec Kr8lové
15. místo Tadeáš Prchal 11 let Zdounky