← zpět na úvodní stránku

TISKOVÁ ZPRÁVA

Na Velehradě vystoupí Čiperkové

Ve dnech 4. a 5. července ožije Velehrad tradičními cyrilometodějskými oslavami, kterých se každoročně účastní na 30 tisíc lidí. Program 4. července nabídne aktivity nejen dospělým, ale i malým dětem a teenagerům. Právě jim jsou určené projekty Velehrad dětem a Mladí fandí Velehradu.

Pro nejmladší návštěvníky Velehradu organizátoři letos přichystali odpoledne plné zážitků. Na děti čekají hry, soutěže, hlavolamy, kuličková dráha, klauni, dětské disco, bubliny nebo oblíbená představení. 

Letos máme radost, že na Velehrad dorazí Ovečky na cestách. Jedná se o pódiovou verzi oblíbeného televizního pořadu, který vysílá TV Noe. Hřebem dětského odpoledne pak bude vystoupení dětské hudební skupiny Čiperkové,” uvedl za organizátory Karel Prais. 

Ovečky na cestách vystoupí v 15:35, Čiperkové v 17:00.

Velehrad pohledem dětí

I v letošním roce proběhne fotografická soutěž pro děti. Soutěžícím budou zapůjčeny digitální fotoaparáty, se kterými si mohou vyzkoušet, jak fotografuje profesionální fotograf. Cílem soutěže je zachytit náladu velehradských událostí očima mladých a nejmladších návštěvníků. Registrace již brzy zde.

 

 

Bližší informace:

Monika Babincová
PETARDA PRODUCTION a. s.
Tel.: +420 737 726 686
E-mail: tisk@velehrad.eu
www.velehrad.eu