← zpět na úvodní stránku

Kristýn služebník má připravený program pro malé i velké návštěvníky

Na stánku společnosti Kristýn služebník jsou po celý dnešní den a zítřejší dopoledne připraveny hry pro děti, drobné občerstvení pro všechny i výstava a prezentace na pomoc křesťanským uprchlíkům.

Letos prezentujeme projekt v rámci pomoci iráckým křesťanským uprchlíkům, kteří zůstali ve své zemi. Vystavujeme zde fotografie z Mosulu a okolí, kde byli zástupci společnosti předat finanční dary. Krom toho je připravená prezentace rozhovorů s uprchlíky, rodiči dívky, kterou jsme podpořili,“ vyjmenoval aktivity stánku společnosti Kristýn služebník jeden z organizátorů a koordinátor výstavy Josef Capík. Projekt je možné podpořit také zasláním DMS.

Součástí prostoru stánku Kristýna služebníka je i stánek časopisu Nezbeda, kde jsou pro děti připraveny deskové hry a malování. Bezkonkurenční atrakcí je však železnice s elektrickým vláčkem, kde si děti mohou vyzkoušet i práci výpravčího.

Kromě toho nabízíme kávu od Café Gape, která je pražená s láskou, výborné bezlepkové klobásky a ochutnávku vín z arcibiskupských zámeckých sklepů,“ láká návštěvníky na něco dobrého na zub Josef Capík.

-pn-