← vše o soutěži Cestou dvou bratří

Seznam oceněných účastníků výtvarné soutěže Cestou dvou bratří 2019

1. kategorie – 1. – 3. třída ZŠ

1. místo Markéta Janků 9 let ZŠ Vsetín
2. místo Eliška Klvaňová 7 let ZŠ Hranice
3. místo Julie Hlaváčová 8 let ZŠ Vsetín
4. místo Eliška Běhalová 8 let ZŠ Dřevohostice
5. místo Gabriela Peterková 8 let ZŠ Úprkova, Hradec Králové
6. místo Alma Vojtěšková 9 let ZŠ Hranice
7. místo Šimon Přibyl 7 let ZŠ Úprkova, Hradec Králové
8. místo Adam Funderlik 8 let ZŠ Úprkova, Hradec Králové
9. místo Sofie Vacínová 8 let ZŠ Úprkova, Hradec Králové
10. místo Anežka Pražáková 9 let ZŠ Ostrava
11. místo Dominik Lev 8 let ZŠ Salvátor
12. místo Anna Halíková 8 let ZŠ Úprkova, Hradec Králové
13. místo Adéla Hocková 9 let ZŠ Boskovice
14. místo Nela Viačková 7 let ZŠ Hranice
15. místo Nikola Egrešiová 7 let ZŠ Dřevohostice

2. kategorie – 4. - 5. třída ZŠ

1. místo David Kratochvíl 10 let Brno - Žabovřesky
2. místo Johanka Brachtlová 11 let ZŠ Ratibořická, Praha
3. místo Markéta Juřičková 11 let ZŠ Vsetín
4. místo Darina Mrázková 10 let ZŠ a MŠ Prakšice
5. místo Jakub Sovadina 10 let ZŠ Šumperk
6. místo František Kužel 10 let ZŠ Dřevohostice
7. místo Veronika Krupanská 10 let ZŠ Brno - Žabovřesky
8. místo Inna Štěpánková 9 let MŠ a ZŠ Masarykova - Nezamyslice
9. místo Lada Ševčíková 9 let ZŠ Hálkova, Olomouc
10. místo Šimon Šťastný 10 let ZŠ Vsetín
11. místo Tereza Fridrichová 11 let ZŠ Brno - Žabovřesky
12. místo Daniel Mejsnar 11 let ZŠ Studenec
13. místo Nikolas Ondruch 12 let ZŠ a MŠ Černá voda
14. místo Tereza Halašová 11 let ZŠ Vsetín
15. místo Monika Rohanová 11 let ZŠ Dřevohostice

Kategorie MŠ

1. místo Judita Mannová 5 let MŠ Komenského, Uherské Hradiště
2. místo Anna Sovadinová 6 let Šumperk
3. místo Klára Svatošová 6 let MŠ Sedlec - Prčice
4. místo Soňa Odrážková 6 let Brno
5. místo Eliška Valkovičová 5 let MŠ Mikulov
6. místo Mirka Formanová 5 let MŠ Abeceda, Chomutov
7. místo Elena Virglová 5 let MŠ Jabula, Moravské Budějovice
8. místo Eliška Hýblová 6 let
9. místo Marie Sovadinová 4 roky
10. místo Markéta Koníčková 6 let
11. místo Láďa Pohořalý 6 let MŠ Abeceda, Chomutov
12. místo Veronika Matúšů 5 let MŠ Vlachovice
13. místo Lucie Svobodová 6 let MŠ Abeceda, Chomutov
14. místo Antonín Matušinec 4 roky
15. místo Ondřej Ledvinka 5 let

Kategorie ZUŠ

1. místo Kateřina Kalíšková 11 let ZUŠ Nový Jíčín
2. místo Berta Vávrová 5 let ZUŠ Slovácko
3. místo Elena Kotupasová 8 let ZUŠ Prostějov
4. místo Sofie Kotupasová 11 let ZUŠ Prostějov
5. místo Ester Sůčková 11 let ZUŠ Slovácko
6. místo Max Behenský 7 let ZUŠ Rokycany
7. místo Oliver Wagner 7 let ZUŠ Rokycany
8. místo Markéta Böhmová 11 let ZUŠ Smetanova 8, Brno
9. místo Zdeňka Moulisová 9 let ZUŠ Rokycany
10. místo Ondřej Rajnoch 11 let ZUŠ Nový Jíčín
11. místo Lucie Matějová 11 let ZUŠ Prostějov
12. místo Luciana Skočilová 11 let ZUŠ Rokycany
13. místo Tereza Nečesalová 9 let ZUŠ Rokycany
14. místo Ondřej Korvas 9 let ZUŠ Slovácko
15. místo Radim Böhm 8 let ZUŠ Smetanova 8, Brno