← zpět na úvodní stránku

Známe vítěze pinpongového turnaje!

Příšli, "Propinkali se až na Velehrad" a zvítězili. Hráči z Ostrožské Nové Vsi ovládli úterní pingpongový turnaj pořádaný v rámci festivalu Dny lidí dobré vůle.

Úterní nabitý program Dnů lidí dobré vůle patřil nejen koncertům, vernisážím a prezentacím, ale i různým sportovním kláním. Na hřišti na výkony dětí během soutěže ve fotbalových dovednostech při veřejné kvalifikaci dohlížel bystrým okem Antonín Panenka, dospělí si v prostorách místní základní školy zahráli ping-pong.

Pingpongového turnaje se zúčastnilo celkem šest družstev tvořených dobře naladěnými sportovci nejrůznějších věkových kategorií. Přihlásila se družstva z Dolní Čermné, Šlapanic, Vysokého Mýta, Starého Města, Dolního Benešova a Ostrožské Nové Vsi. Hráčům nechyběla chuť soutěžit, a tak nic nebránilo tomu užít si sportovní odpoledne naplno. Z turnaje, který probíhal od rána až do pozdních odpoledních hodin, vyšel jako vítěz tým z Ostrožské Nové Vsi, následován Šlapanicemi. Na třetím místě skončilo Vysoké Mýto a bramborovou medaili si odnesli borci z Dolního Benešova. Pátou příčku obsadili hráči z Dolní Čermné a poslední místo zbylo na družstvo ze Starého města.

Sláva vítězům, čest poraženým!

-BAS-